Jaunais “Latvijas ceļvedis”

Šodien saņēmu jauno “Latvijas ceļvedi”, kas ir otrais papildinātais izdevums 2004. gada “Latvijas ceļvedim”. Izdevējs “Jāņa sēta”.

Jaunais Latvijas ceļvedis 2007. gadā veidots ievērojami atjaunojot un papildinot lielu popularitāti iekarojušo 2004. gada izdevumu. Jaunajā izdevumā ievērojami papildināti un aktualizēti apskates objektu apraksti un iekļauti jauni apskates objekti. Pilnībā atjaunotas visas Latvijas ceļvedī iekļautās kartes, pilnībā no jauna veidota praktiskās informācijas sadaļa.

Latvija sadalīta 10 sīkākos reģionos, labas un sīkas kartes, apskates objekti (1130 gab.) ar fotogrāfijām, praktiskās informācijas daļā norādītas naktsmītnes, ēstuves, muzeji un iespējamās aktivitātes katrā rajonā. Vienu vārdu sakot – viss kas nepieciešams ceļotājam. “Jāņa sētas” mājas lapā var nopirkt pa 8,95 Ls, veikalos un TIC gan jau pāri 9 Ls. Vēl jāpiebilst, ka grāmatai ir grāmatzīme – auduma striķītis ar CSDD bļembuku galā. Patīkami un noderīgi.

Ļoti gaidīju šo ceļvedi jau ātrāk, lieti būtu noderējis manā ceļojumā pa Latviju, īpaši kartes. Jaunākā Liepājas rajona tūrisma karte (buklets-karte) vispār likās marasms – mērogs nav un pati karte laikam domāta mērniekiem vai ģeologiem… Negribēja maksāt “Jāņa sētai” par normālu karti? Nūģi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.