Kā pasūtīt grāmatas no Kukii.lv

Jau kādu laiku pastāv Abonēšanas centra “Diena” interneta grāmatnīca Kukii.lv. Ir grāmatas, ko tur var atrast par tiešām pievilcīgām cenām, bet kopumā cenas apmēram tādas pašas kā parastās grāmatnīcās. Atšķirībā no amazon.com, kukii.lv ļauj norēķināties arī ar pārskaitījumu, līdz ar to nevajag lieku reizi kādā interneta vietnē ievadīt savus kartes datus.

Tātad – kā pasūtīt grāmatas no kukii.lv:

 1. Iesaku vispirms izlasīt noteikumus, vai tie jūs apmierina. Man, piemēram, gribētos, lai tiktu atrunāta, kādu drošību “Diena” garantē izvēloties maksāt ar karti un kāda ir “Dienas” atbildība, ja kaut kas noiet greizi ar maniem datiem (11. punkts tāds diezgan vispārīgs).
 2. Ja noteikumi apmierina, reģistrējamies.
 3. Izvēlamies grāmatas, ko vēlamies pasūtīt.
 4. Labajā augšējā stūrī varam redzēt, kas tad sakritis mūsu groziņā. Jāņem vērā, ka piegāde izmaksā 1,35 Latvijas teritorijā neatkarīgi no grāmatu skaita.
 5. Kad izvēle izdarīta, varam spiest uz “skatīt grozu” vai “iepirkumu grozs”. Te tagad varam mainīt groza saturu: dzēst kādu grāmatu no saraksta, vai norādīt vairākus eksemplārus.
 6. Izvēlamies piegādes veidu, piemēram, “piegāde rokās klienta izvēlētajā adresē” un spiežam uz “noformēt pirkumu”.
 7. Tagad pārliecināmies, ka esam norādījuši pareizu adresi vai ievadam jaunu adresi un izvēlamies apmaksas veidu, apstiprinam, ka piekrītam noteikumiem un spiežam uz “pirkt”.
 8. Tālākās darbības atkarīgas no izvēlētā apmaksas veida. Man uz e-pastu tika nosūtīts rēķins, kuru apmaksāju caur savu internetbanku. Rēķins uz e-pastu pienāca 5 minūšu laikā.
 9. Kad esam samaksājuši, atliek gaidīt, kad e-pastā iekritīs šāda vēstule:

Labdien!E-grāmatnīca www.kukii.lv informē, ka Jūsu pasūtījums Nr.12164 ir apstiprināts un tiks piegādāts uz adresi:

[Jūsu norādītā adrese] un to nodos tieši rokās!

Pirms pasūtījuma piegādes VAS Latvijas Pasts darbinieki sazināsies ar Jums un vienosies par ērtāko pasūtījuma saņemšanas laiku.

Patīkamu lasīšanu! Gaidīšu Jūs atkal,

Jūsu KUKii.lv
KUKii.lv klientu serviss
Telefons: 7 00 11 22
E-pasts:
serviss@kukii.lv
www.kukii.lv

 Es samaksāju piektdienas pēcpusdienā un vēstule pienāca pirmdienas pēcpusdienā.

10. Kad saņemat šo vēstuli, atliek tikai gaidīt, kad zvanīs no pasta (manā gadījumā) un vienosies par piegādi. Es šo zvanu sagaidīju trešdienas rītā un pēc 10 minūtēm jau parakstījos par sūtījuma saņemšanu.

Process būtībā ātrs un vienkāršs. Arī pret servisu sūdzību nav, lai gan pēc vienas reizes pilnībā spriest nevar.

Advertisements

4 thoughts on “Kā pasūtīt grāmatas no Kukii.lv

 1. Braisona grāmata manā uztverē ir vislabākā populārzinātniskā grāmata, ko esmu lasījis. nezinu gan cik daudz tā ir zaudējusi tulkojumā uz latviešu valodu. Bet arī šajā grāmatā jābūt nedaudz uzmanīgam, jo var redzēt, ka Braisons dažās lietās nav īsti iebraucis un sāk stāstīt muļķības, bet interesanti tik un tā. Reizēm gan liekas, ka lielo dabaspētnieku biogrāfijas smieklīgos punktus viņš ir ņēmis no tā laika Vakara Ziņu ekvivalentiem.

  Like

 2. Paldies par komentāru Braisona grāmatas sakarā. Ņemšu vērā. Domāju, ka visās populārzinātniskajās ir sava tiesa izdomājumu un piepušķojumu, jo autors vienā brīdī var kļūt subjektīvs, viņam var nebūt pilnīga informācija vai arī informācijas avots pats var būt kļūdains. Lasītājam pašam ir jāizvērtē cik katrā apgalvojumā patiesības, jo akli ticēt nav prātīgi.

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s