Valmieras bibliotēkai jaunas telpas

Valmieras bibliotēka, kas pašlaik mitinās uz Rīgas ielas daudzīvokļu mājas pirmajā stāvā (vecas telpas, maz vietas, veci plaukti cieši viens pie otra, kārtīgi kur pasēdēt un palasīt nav) drīzumā tiks pie jaunām skaistām un, ceru, plašām telpām Cēsu ielā 4. Paplašinot Vidzemes Augstskolu, tika nolemts apvienot zem viena jumta visas trīs pilsētas bibliotēkas: augstskolas bibliotēku, Valmieras un bērnu bibliotēku. Man drusku nepatīk doma par bērnu bibliotēkas pievienošanu (tā atrodas citā ēkā uz Rīgas ielas), bet tad jau redzēsim kā būs. Katrā ziņā nebūs vairs jāskrien pa dažādām vietām, lai tiktu pie dažādām grāmatām, būs arī lasītavas telpas un datorauditorijas. Līdz šim internetā bija pieejams bibliotēku katalogs un vienas bibliotēkas kartiņa derēja grāmatu izņemšanai arī citā bibliotēkā.

Patlaban remontdarbi ir pabeigti, bet telpas vēl tukšas. Vakar Valmieras bibliotēkas darbiniece teica, ka pārvākšanos viņi sāks nākamajā nedēļā. Līdz novembra sākumam/vidum jārēķinās, ka pie grāmatām tikt nebūs iespējams. Iespējams, ka padalīšos ar iespaidiem par jauno kārtību, jo esmu cītīga bibliotēku kliente.

Precizējums. Valmieras, bērnu un augstskolas bibliotēkas slēgtas no 25. oktobra, Valmieras bibliotēkas abonements slēgts no 29. oktobra. Valmieras integrētā bibliotēka durvis vērs 13. novembrī. Via valmiera.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s