Atgriešanās

Vairāk kā 3 gadus biju šo blogu pametusi novārtā. Pat piemirsusi par tā eksistenci. Dzīvē mēdz gadīties visādi. Man tālajā 2008. gadā sagadījās tā, ka radās citas intereses, vajadzības un problēmas. Pāris gadus arī gandrīz neko nelasīju.

Milzīgs bija mans pārsteigums pirms pāris nedēļām izlasot “Kultūras Dienā” rakstu par blogeriem, kuri raksta par grāmatām, kurā tika pieminēts arī mans necilais veikums. Pie tam pieminēts kā viens no pirmajiem šāda veida blogiem….. ar piebildi, ka pamests novārtā. Vēl lielāks bija mans pārsteigums šodien ielūkojoties šeit un atklājot, ka blogu joprojām apmeklē, lasa un pat komentē. Drusku sametās kauns par novārtā pamestu darbu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka izlasīto grāmatu sarakstā ir čupiņa grāmatu, par kurām tai tālajā gadā neesmu uzrakstījusi.

Atradu veco pierakstu kladi un mēģināšu uzrakstīt vismaz īsus aprakstus par tām grāmatām, kas atrodamas izlasīto sarakstā. Pamazām esmu atsākusi lasīt, tā ka varbūt parādīsies arī jaunu grāmatu ieraksti.

Kas pa šo laiku ir mainījies? Esmu palaidusi garām milzum daudz jauno grāmatu. Toreiz rakstīju, ka dodu priekšroku drukātām grāmatām, bet tagad pārsvarā lasu elektroniski pieejamās. Pārsvarā krieviski, reizēm angliski. Esmu sākusi (vairāk) lasīt fantasy. Sliecos lasīt to, kas aizrauj, nevis to, ko vajadzētu lasīt pēc literatūrkritiķu domām. Man svarīgāk kļuvis sagādāt prieku sev. Life`s too short. Literatūras zinātnē izglītotāka neesmu kļuvusi, tā ka nekādi smalkie un gudrie pārspriedumi te nebūs.

5 domas par “Atgriešanās

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.