Ko lasīt šovasar?

Ja kādam vajag palīdzību jautājumā “kas aktuāls un ko lasīt šajā vasarā?”, tad šis infografika var palīdzēt. Klasika, mūsdienu literatūra, dokumentālā proza, dzeja, zinātniskā fantastika. Labas grāmatas katra gaumei. Daļu esmu jau lasījusi, bet daži darbi kā reiz ir manā vasaras (vai vismaz šī gada) lasīšanas plānā, piemēram, The Great Gatsby.

Teach.com veidota infografika via Huffington Post.

Advertisements

9 thoughts on “Ko lasīt šovasar?

 1. Laba grāmatu krātuvīte. Man arī noderēs. No šīm esmu lasījusi The House Of Scorpion, kas man tīri labi gāja pie sirds, un vēl dažas. Tālākajā lasīšanas sarakstā no šīm varētu ierindot Never Let Me Go, kurai bija brīnišķīga filma un Room, ko nesen pamanīju iztulkotu latviski.

  Like

 2. Es ceru šovasar (un +/- arī jau ieplānots) izlasīt Anna Karenina un Never let me go. Vēl varbūt arī The Great Gatsby un 1984. Gribētos arī Markesu un Po palasīt.
  Aizvakar pabeidzu lasīt Rebecca. Iesaku kā lielisku šīs vasaras lasāmvielu.

  Like

  • Never let me go ir reāli vērts lasīt, no sirds iesaku. Un pēc tam vēl var vizuālam papildinājumam noskatīties 2010. gada filmu, kas uzņemta pēc grāmatas. Otrādi gan ne, jo grāmata labi saglabā intrigu, bet filma gandrīz uzreiz atklāj visas savas kārtis.
   The Grat Gatsby biju mazliet vīlusies, bet 1984 gan ir oi, ku labs.
   Annu Kareņinu man bija grūti lasīt (lai gan vispār ļoti patika), jo varoņiem visu laiku mainās vārdi. 😀 Nu, vispirms viņu sauc vārdā, uzvārdā. Tad otrajā vārdā un uzvārdā. Tad tēva vārdā. Tad titulā. Tad pirmajā un otrajā vārdā bez uzvārda. Nu traks var palikt.

   Like

 3. Atpakaļ ziņojums: Neliels ceļvedis par tēmu “Un ko man tagad lasīt?!” « The Show Must Go On

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s