Jūnija pieturzīmes

Laikam jūniju vajadzēja nosaukt par mēnesi bez brīva laika lasīšanai un bloga papildināšanai. Uzņēmuma jubileja, riteņbrauciens, dažādi vasaras darbi un nedarbi, ciemošanās Madonā, radinieces izlaidums, Jāņi, darbs, vēl kāda filma pa vidam…. Brīnos kā paspēju izlasīt gandrīz visu saplānoto. Ceru līdz jūlijam pabeigt vēl vienu grāmatu.

Bērnu grāmatu mēnesis izdevās jauks. Atsvaidzināju atmiņas par bērnībā lasītajām grāmatām: “Mazo princi”, trollīšiem Muminiem un “Garkājtētiņu”, un savu mīļāko grāmatu sarakstam pievienoju F. Hodžsones Bērnetas “Noslēpumaino dārzu”. Tik sirsnīga grāmata sen nebija lasīta. Protams, neiztiku bez pieaugušo grāmatām. Beidzot izlasīju D. di Morjē “Rebeku” un A. Bariko “Zīdu”. Par pirmo esmu sajūsmā, otrajā drusku vīlos.

Grāmatmīļus šomēnes iepriecināja divas infografikas (viens, divi) ar ieteikumiem, ko lasīt šovasar. Ja ar to ir par maz, tad:

Stīvena Kinga faniem varētu būt interesanti paklejot un papētīt viņa pasauli (tiesa, bez Dark Tower, kas prasās pēc atsevišķa grafika). Klikšķinot uz attēla, nonāksiet pie infografikas autores Tessie Girl, kur attēls ir krietni lielāks un vieglāk pārskatāms.

Šoreiz pieturzīmes skopas un īsas. Tik tiešām nav laika, krītu no kājām aiz noguruma. Paldies, ka ielūkojaties šeit, lasāt un komentējat 🙂

Jūlijā – krievu klasika. Plānā “Anna Kareņina”, kaut kas no Puškina, Čehova. Gribētos arī “12 krēslus” izlasīt, bet droši vien nepaspēšu.

Advertisements

One thought on “Jūnija pieturzīmes

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s