Vēlmju liste – 1

Jā jau jā, mans lasāmo grāmatu saraksts tāpat jau ir pāri maniem spēkiem, tomēr rudenī iznāks dažas interesantas grāmatas, ko gaidu un gribētu izlasīt:

The End of Your Life Book Club by Will Schwalbe. 02.10.2012. Patiess stāsts par mirstošu māti un dēlu, kuri lasa un runā par grāmatām, dzīvi un likteni, drosmi….

The Smitten Kitchen Cookbook by Deb Perelman. 30.10.2012. Ēdienu blogere un fotogrāfe beidzot izdod pavārgrāmatu. Ap šo varēs siekaloties 🙂

The Art Forger by B.A. Shapiro. 23.10.2012. Īsti un viltoti mākslas darbi, zādzības, noslēpumi, alkatīgi kolekcionāri. Sounds like fun!

Days of Blood and Starlight by Laini Taylor. 06.11.2012. Turpinājums “Daughter of Smoke and Bone”, kur mīlestība un atriebība iet roku rokā. Pirmā daļa tiek minēta kā viena no labākajām YA fantasy grāmatām 2011. gadā. Neesmu vēl lasījusi, bet otrās daļas iznākšana ir pamudinājums pirmo daļu izlasīt ātrāk nekā vēlāk.

Un 2013. gada sākumā iznāk vēl 2 kārdinošas grāmatas:

Farthing by Jo Walton. Atkārtots izdevums gaidāms 05.03.2013. Alternatīvā vēsture. 1949. gada vasaras nedēļas nogalē ģimenes sanāk kopā, lai atpūstos. Idilli pārtrauc ietekmīga politiķa slepkavība. Slepkavība tiek “piespēlēta” nevainīgam cilvēkam un cīņa var sākties.

Heavens` Gate Chronicles by Guy Adams. ?.04.2013. Pirmā grāmata sērijā sauksies The Good, The Bad and The Infernal. Tas būs mežonīgo rietumu, steampunk, enģeļu un vienas dienas pilsētu mikslis. Vāka noformējums vēl nav pieejams. Tikmēr var palasīt The World House, kas arī izklausās aizraujoši.

Ko pie mums plāno izdot rudenī? Ir kaut kur pieejama informācija, kas plašāka par vienu skopu teikumu?

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s