Novembra pieturzīmes un decembra plāns

Red-Christmas-decorations-christmas-22228021-1920-1200

Tāpat kā ziema Latviju, tā mani decembris pārsteidza nesagatavotu. Gandrīz pat nokavēju blogošanas sesto jubileju. Paldies par laba vēlējumiem! Varbūt izturēšu vēl 6 gadus 🙂

Novembrī izlasīju diezgan daudz, bet ne visu, kas bija iecerēts. Pēdējā nedēļa vispār bija pilnīgi nekāda visādā ziņā. Ceru, ka decembris būs veiksmīgāks. Viens mierinājums – no septiņām izlasītajām un divām puslasītajām visas patika. Mistiku, šausmas un noslēpumus patīkami atšķaidīja “Straumēni”, “Wild” un “The Great Gatsby”. Novembrī pirmo reizi notika kopīgā Goodreads latviešu grupas lasīšana un, pateicoties tai, izlasīju “Lord of the Flies”, kas jau sen stāvēja lasāmajā sarakstā. Gandrīz par visu izlasīto paspēju uzrakstīt un tas jau ir sasniegums, lai gan astes vēl palikušas – FaSciFi pēdējā lekcija un e-lasītāja apskats būtu vēl līdz gada beigām jāpaspēj.

Rovlingas jauno grāmatu laikam atstāšu uz janvāri, jo decembrī jau esmu saplānojusi garum garu sarakstu ar galveno tēmu “Ziemassvētki”. Gribas ko skaistu, vieglu, romantisku, sentimentālu, ar humoru pie piparkūkām un karstvīna. Latviešu grupā lasīsim Dikensa “A Christmas Carol” un vēl par Ziemassvētkiem esmu piemeklējusi divus stāstu krājumus. Vēl plānā ir pāris romāni, Hobits un astes no novembra. Kas sanāks – redzēsim.

Attēla avots

2 domas par “Novembra pieturzīmes un decembra plāns

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.