Romantiski Ziemassvētku stāsti: A Christmas Collection

Christmas Collection

Avon Books, 1992, 384 lpp.

Šai Ziemassvētku tēmai veltītajā krājumā iekļauti četri romantiski vēsturiskie stāsti un autoru vēlējumi svētkos. Īsumā pastāstīšu par katru stāstu un došu vērtējumu.

The greatest gift by Stella Cameron

Vientuļš bagātnieks ieskatās kalponē, kurai ir savs skumjš noslēpums. Apstākļu sakritības un dažas labas palīdzīgas rokas rezultātā kalpone pavada Ziemassvētkus kunga namā un viss beidzas laimīgi.

Klasiski un tipiski, bet Kameronai izdodas neieslīgt nevajadzīgos aprakstos un detaļās, vienlaicīgi radot labu intrigu. Stāsts cukursalds un bezgala romantisks. No stāsta varētu sanākt labs romāns. Vērtējums: 4/5

Falling stars by Loretta Chase

Bagāts un ietekmīgs vīrs ierodas sagaidīt Ziemassvētkus sava brāļa namā, kur negaidīti satiek skaistuli, kura pirms desmit gadiem salauza viņa sirdi. Vārds pa vārdam un viņi saprot, ka jūtas nav izdzisušas.

Atkal klasiski un tipiski, bet radīja jauku ģimenisku sajūtu, jo skaistulei bija dvīnes un brālim divi puikas. Vērtējums: 3.5/5

The scent of snow by Linda Lael Miller

Amerikas Rietumos, izmisusi jauna sieviete cenšas nodrošināt normāli dzīvi mazajām māsām. Tad pilnīgi negaidīti ierodas viņas izdomātais vīrs…..

Šeit ļoti svarīgi saglabāt intrigu, tāpēc stāsta apraksts tik skops. Bija žēl, ka stāsts tik īss, jo man patiešām patika gan drosmīgā Rebeka, gan labsirdīgais Lūkass. Lai gan uzsvars uz Ziemassvētkiem nebija tik liels, tomēr notiekošais visvairāk radīja svētku brīnuma sajūtu. Iespējams, būtu labāk, ja stāsts tiktu pārvērsts romānā, citādi ierobežotā apjoma dēļ abu varoņu attiecības attīstījās ļoti strauji. Vērtējums: 4,5/5

Footsteps in the snow by Joan Hohl

Ziemassvētku vakarā noskumusi viesnīcniece Feita tiek aiznesta 200 gadus senā pagātnē, kur viņa iemīlas ģenerāļa Vašingtona spiegā.

Hmm…Man vajadzētu šo autori atcerēties, lai netērētu laiku, mēģinot lasīt kādu viņas romānu. Nepatika viņas rakstīšanas stils. Vispirms bija garumgarš viesnīcas apraksts un Feitas sevis žēlošana. Kad viņu aizmeta atpakaļ pagātnē, man vispār zuda interese lasīt savādus dialogus, kur veči strīdas par karu. Viss stāsts man likās muļķīgs. Vērtējums 1/5

Šoreiz iepeldēju ūdeņos, kuros parasti nepeldu. Nebija nemaz tik slikti un romantiskākām dvēselēm šis stāstu krājums varētu pat ļoti patikt – skaisti, drosmīgi, bagāti vai vienkārši labi un cēli vīrieši, drosmīgas, mīlošas, tikumīgas un, protams, skaistas sievietes; vēl šķipsniņa nelaimīgas mīlestības vai kādas nelaimes, bērni. Un laimīgas beigas. Ko vēl vairāk vēlēties? Šo autoru vārdi man neko neizteica, tomēr, kad man atkal sagribēsies ko cukursaldu un asaraini romantisku, es varētu pameklēt kādu Kameronas vai Milleres romānu.

Kopumā stāstu krājumam dodu 3/5.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.