Virtuālā dāvanu apmaiņa Ziemassvētkos

gift-book-featured-520x345Baltu, baltu sveci dedz

Ziemassvētku vakarā

Lai atnāk Jaunais gads

Ar baltām dieniņām!

Kad pīrāgi, skābi kāposti un piparkūkas ieēstas, iedzerts karstvīns un iedegtas svecītes īstā vai improvizētā eglītē, laiks atvērt dāvanas. Ceru, ka visiem lasītājiem, blogotājiem, grāmatmīļiem un grāmattārpiem zem eglītes bija nolikta vismaz viena grāmata, ar ko priecēt sirdi 2013. gadā. Lasītāja ierosināja burvīgu apdāvināšanos, tāpēc zemāk minētie grāmatmīļi savām dāvanām var pievienot arī manu virtuālo dāvanu. Labprāt apdāvinātu visus, bet varbūt nākamreiz 🙂

Inesei no Grāmatzīmēm: The Book Thief by Markus Zusak, jo viņa ir pelnījusi izlasīt ko tik burvīgu. Varētu patikt arī meitām.

Intam no Asmodeus: grūta izvēle, jo ar 500+ izlasītām grāmatām nākas palauzīt galvu, bet lai būtu The Invisible Gorilla: And Other Ways Our Intuitions Deceive Us by Christopher Chabris & Daniel Simons. Pati neesmu vēl lasījusi, tāpēc atliek sakrustot pirkstus un cerēt, ka būs laba grāmata.

Dainim no Dgpysfrom`s Blog: bija liels kārdinājums uzdāvināt kādu klasikas darbu, bet gan jau skolā ir daudz kas lasīts, tāpēc dāvinu atmiņā paliekošo Daniela Kīza Puķes Aldžernonam, kas gan būs jāpalūdz izdevniecībai, jo man diemžēl ir tikai krieviski.

Sibillai: kad iepazīts Tolstojs, dāvinu Vladimira Nabokova stāstus The Stories of Vladimir Nabokov. Iespējams, ka atrodami latviski vai krieviski bibliotētākā, vai kādā antikvariātā, bet katram gadījumam nosūtu arī angliski.

Doronikei no Burtkokiem: dāvinu Pētera Hēga Divdesmitā gadsimta sapņu vēsturi – mazliet vēsturiski, mazliet mistiski, mazliet kā ģimenes sāga. Izdevusi “Atēna”, jāmeklē bibliotēkā vai grāmatnīcā.

Evijai: varbūt jau lasīts, bet dāvinu maģiskā reālisma aizsācēja Huana Rulfo vienīgo romānu Pedro Paramo. Meklējams bibliotēkā.

Lasītājai: utopiskais feminisma darbs – Herland by Charlotte Perkins Gilman. Dāvana atrodama šeit.

Mēnesmeitēnam: zinot, cik nepriecīgi Ziemassvētki sanākuši esot tālumā no mājām, dāvinu sirdi sildošo A Redbird Christmas by Fannie Flagg

Sisyphus: būšu neoriģināla un dāvināšu romānu par Āfriku cerībā, ka vēl nav iegādāta Baking Cakes in Kigali by Gaile Parkin.

Tējtasītei: man vienmēr tek siekalas, skatoties uz viņas burvīgajām kūkām, tāpēc dāvinu vienas trakas blogotājas un ēst gatavotājas pavārgrāmatu The Pioneer Woman Cooks by Ree Drummond. Tur gan cūkas (nu labi, govis un zirgi kā jau rančo), gan kūkas.

Uldim jeb Baltajam runcim: lai gan viņš tagad meties uz nobelistiem, es piedāvāju nebulistus The Mammoth Book of Nebula Awards SF. Tikai man lielas aizdomas, ka nav Tava e-pasta.

Tagad vēlreiz sakrustoju pirkstus, lai grāmatas veiksmīgi nonāk apdāvināto e-pasta kastītēs (.epub formāts domāju nesagādās grūtības nevienam).

Siltu un gaišu 2012. gada nogali!

12 domas par “Virtuālā dāvanu apmaiņa Ziemassvētkos

 1. Paldies! Nav gan lasīts. Cik nu palasīju par savu dāvaniņu- izklausās interesanti. Tā kā man patīk ne tikai saņemt dāvanas, bet arī dāvināt- pameklē kaut ko manā blogā. 🙂

  Patīk

 2. Liels paldies! Jau sen metu acis uz The Book Thief un nu noteikti izlasīšu! 🙂
  Tev es labprāt dāvātu Wide Sargasso Sea… (bet man ir tikai Phantom 😦 )

  Patīk

 3. Tik feini! 🙂 Mīļš paldies par dāvaniņu. Noteikti sākšu lasīt jau tuvākajā laikā!
  Varbūt šī grāmata atgriezīs manī Ziemassvētku prieku! 🙂

  Mīļš sveiciens un lāča apskāviens nu jau aizgājušos svētkos arī Tev, no manis! 🙂

  Patīk

 4. Paldies! Tieši biju ieplānojis šo grāmatu izlasīt. :)) Tiesa – šai grāmatai būs jāstājas manu lasāmo grāmatu rindā!
  Tiešām prieks par šo apdāvināšanas ideju. 🙂

  Patīk

 5. Atpakaļ ziņojums: The Invisible Gorilla: How Our Intuitions Deceive Us by Christopher Chabris, Daniel Simons | … zivis kraulā nepeld …

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.