Virtuālā dāvanu apmaiņa Ziemassvētkos: 2013

gift-book-featured-520x345Ho, ho, ho! Ceru, ka grāmatu blogeri ir atguvušies no Ziemassvētku vakara svinībām un ir gatavi izsaiņot virtuālās dāvanas? Ņemiet par labu, mīļie 🙂

Intam no Asmodeus: šoreiz dāvinu 2013. gada Bukera balvas ieguvēju The Luminaries by Eleanor Catton. Pienācīga biezuma grāmata.

Mēnesmeitēnam: Tev ļoti patika Eat, Pray, Love, tāpēc varētu iepriecināt vēl viena šīs autores grāmata – The Signature of All Things by Elizabeth Gilbert

Sisyphus: dāvinu London Under: The Secret History Beneath the Streets by Peter Ackroyd. Būs interesantāk staigāt pa Londonas ielām.

Inesei no Grāmatzīmēm: Inesīt, ja sanāk kāds brīvs brīdis starp tulkošanas darbiem, tad Erinas Morgensternas “Nakts cirks” Tevi aizvedīs maģiski sapņainā ceļojumā.

Dainim: Džona Grīna “Mūsu zvaigžņu vaina” varbūt ne pārāk patiks (meitenēm ir tendence šo grāmatu novērtēt augstāk), tomēr Tev ir jāizlasa.

Sibillai: izsvītroju trīs dažādus variantus un beigās paliku pie Among Others by Jo Walton, kas arī visticamāk nav īstā izvēle. Šī ir īpatnēja grāmata un, lai gan man ļoti patika, ir maz cilvēku, kuriem to varētu droši ieteikt. Sakrustoju pirkstus cerībā, ka nebūšu aizšāvusi galīgi garām.

Doronikei: dāvinu Kristīnes Želves “Meitene, kas nogrieza man matus”. Varēsi izlasīt pa vidu starp Raini un Aspaziju.

Evijai: lai tiek viegla un ātri lasāma grāmata ar burvīgi šausminošu piedevu – Rensoma Rigssa “Mis Peregrīnes nams brīnumbērniem”

Lasītājai: kādas ļoti nopietnas grāmatas meklējumos apstājos pie Петербургские трущобы by Всеволод Владимирович Крестовский. Vienīgi baidos kādas ir iespējas pie mums šo grāmatu atrast (ja lasi elektroniski, tad varu nosūtīt eksemplāru). Tāpēc alternatīvai dāvinu Umberto Eko “Ķēniņienes Loanas mistiskā liesma”.

Annai no Tējtasītes: zinot kāda nopietna literatūra Tev tagad jālasa, dāvinu grāmatu vasarai – Along for the Ride by Sarah Dessen

Spīganai: man šķiet, ka spēsi pienācīgi novērtēt Džona Faulza “Burvi” (drīkst taču dāvināt sev dāvināto, kas ir ļoti iepaticies?)

Norellei: ja nekļūdos, Tu gribēji ko vīrišķīgu, tāpēc dāvinu Īana Tregillisa “Rūgtās sēklas”

Ilzei no Vannā ar grāmatu: iespējams, ka ir lasīta, bet varētu patikt L. Modas Montgomerijas “Zilā pils” (sameklējama Gūtenbergā).

Ceru, ka arī visiem citiem grāmatu lasītājiem un mīlētājiem zem eglītes bija vismaz viena grāmata, jo kāda dāvana gan var būt labāka par šo? 🙂

Ja kādam vēl neskaidri noteikumi, tad Lasītāja stāsta, ka: “tie, kas grib piedalīties apdāvināšanā, lēnā garā izdomā, kādu grāmatiņu kam dāvinās. 25. decembrī visi publicē savu apdāvināto un dāvanu sarakstu (vismaz WordPress ļauj rakstu sagatavot iepriekš un norādīt, lai tas tiktu publicēts noteiktā dienā un laikā, tātad svētku dienas nebūt nav jāpavada pie datora). Apdāvinātie paši sameklē grāmatu, līdz nākamā gada beigām (vidum?) to izlasa un apraksta savos emuāros. Vai arī neizlasa. Tā mēdz notikt ar dāvanām. Īpaši dāsni cilvēki, protams, var arī dāvināt īstas — papīra, audio vai e-grāmatas, gan jau neviens neatteiktos tās saņemt. Taču citiem būtu jāizvairās no pārāk dārgām vai grūti atrodamām veltēm, un nevajag arī noteikti apdāvināt visu blogosfēru, ar pāris cilvēkiem arī būs gana, jo grāmatas taču būs vēl arī jāizlasa.”

VĒLU VISIEM GAIŠUS SVĒTKUS!

27 domas par “Virtuālā dāvanu apmaiņa Ziemassvētkos: 2013

 1. Paldies par dāvanu! 😉
  Iepriekšējā gadā gan apdāvināšanās nosacījumus neizpildīju, jo neizlasīju nevienu no uzdāvinātajām grāmatām.
  Šogad zinu, ka vismaz vienu no uzdāvinātajām grāmatām gan noteikti izlasīšu. 🙂 (Jau labu laiku Grīna “Mūsu zvaigžņu vaina” stāv uz mana naktsgaldiņa un gaida rindas kārtībā, kad to lasīšu.)

  Vēlreiz paldies par dāvanu un, lai skaisti un prieka pilni Tev Ziemassvētki! 😉

  Patīk

  • Atsūti, lūdzu, savu e-pastu uz ms.marii[at]yahoo.co.uk, lai varu aizsūtīt Pēterburgas graustus. Ceru, ka vismaz viena no dāvanām (nav teikts, ka mana) spēs atkal radīt lasīšanas prieku 🙂

   Patīk

 2. Es gan Londonā neesmu īpaši daudz uzturējies, taču gan jau materiāls ir bagātīgi labs. Jau paguvu ieskatīties, tagad tikai jādabū rokā. Liels paldies! 🙂 Tagad tik jāturpina dāvināšanas prieks.

  Patīk

 3. Liels paldies par jauko dāvanu! Neesmu lasījusi, bet šis nosaukums man bija kaut kur zemapziņā aizķēries .Iespējams, ka Tu to esi pieminējusi kādā no saviem “tvītiem”, un tāpēc man tas prātā palicis. Noteikti ķeršos klāt:)

  Patīk

  • Paskatījos Goodreads, ka mums daudzas grāmatas un vērtējumi sakrīt, tāpēc nospriedu, ka “Zilā pils” varētu patikt. Viena no grāmatām, ko esmu pārlasījusi vairākkārt. Kaut kad saņemšos uzrakstīt apskatu…

   Patīk

 4. Vaii, paldies 🙂 Es, kā jau sev raksturīgi, visam par vēlu pieslēdzos 😀 Bet jauks pārsteigums – noteikti izlasīšu šo virtuālo dāvaniņu, jo tiešām ilgojos pēc kādas vīrišķīgākas grāmatas.

  Patīk

 5. Mīļš paldies par grāmatu! Es gan attapos ar nelielu nobīdi, lai vēl vēlētu Priecīgus Ziemassvētkus, taču Laimīgu un interesantām grāmatām bagātīgu Jauno gadu gan varētu novēlēt uz priekšdienām 🙂
  Esmu visnotaļ priecīga par vieglu lasāmvielu vasarai – tas būs tieši tas, kas man vajadzīgs 🙂

  Patīk

 6. Mīļš, mīļš PALDIES par šo burvīgo grāmatu. Es tiešām biju iepriecināta ar pērnajā gadā saņemto grāmatu. Un noteikti tuvākajā laikā ķeršos klāt šī gada dāvaniņai! 🙂 (sākumā izlasīšu tik Gilbertas gāmatu “Saistības”) 🙂

  Patīk

 7. Paldies par dāvaniņu. Vispār sanāks dubultdāvana, jo grāmatu saņēmu arī kā vārda dienas dāvanu. 🙂 Šī laikam būs pirmā grāmata, kam ķeršos klāt 2014. gadā. Man jau šķiet, ka patiks, jo man svarīgs ir ne tikai saturs, bet arī noformējums, kas šai grāmatai solās būt varen labs. 😉

  Patīk

 8. Atbalsojums: Priecīgus Ziemassvētkus… :) (dāvanas blogeriem) | Mēnessmeitēns …

 9. Atbalsojums: The Luminaries by Eleanor Catton | … zivis kraulā nepeld …

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.