Parādi savu somu!

Izskatās, ka esmu mazliet atpalikusi jaunā blogeru akcijā “Parādi savu somu!”. Paldies Dainim par iniciatīvu 🙂

Te lūk manas somas saturs šodien pusdienslaikā. Uzreiz piebilde, ka saturs var palielināties (salvetes, austiņas, kaut kas ēdams, ūdens), ja dodos kādā tālākā braucienā.

Soma

 

Man ir vēl pāris somas, bet ar šo cītīgi staigāju jau ilgāk par gadu. Šādu somu meklēju diezgan ilgi un tā ir pierādījusi sevi kā ļoti ērta un pietiekoši ietilpīga manām ikdienas gaitām. Ikdienā manā somā vienmēr ir telefons. Bildē gan no telefona ir palicis tikai zilais maciņš, citādi bildes nebūtu, bet pieņemsim, ka telefons tur ir. Turpat blakus vienmēr ir usb vads. Matu gumija, Avon lūpu spīdums (par kuru gan parasti aizmirstu), pildspalva. Otrajā rindā atslēgas, Bling kārbiņa ar elpu atsvaidzinošām končām, jo man nepatīk košļāt gumiju, Dzintara higiēniskā lūpu krāsa (laika gaitā sevi pierādījusi kā vislabākā un patīkamākā no lētajiem variantiem), piparmētru elpas atsvaidzinātājs (ieraudzīju reiz kā kaut ko neredzētu un tā nu dzīvojas pa somu, tīri labs). Salokāma soma iepirkumiem – riktīgi laba, jo ir liela, bet salokās maza un ieliekama “zeķē”. Naudas maks. Jā, vīriešu, jo mazāks un, manuprāt, praktiskāks. Beigās ārkārtīgi svarīgs blociņš, kur man vairāku gadu garumā pierakstīti daži grāmatu saraksti (piemēram, Latviešu grāmatu gadsimts), lai ir kādi pieturas punkti, kad klīstu gar bibliotēkas plauktiem, foršākās izlasītās grāmatas, lai vēlāk vieglāk savilkt galus gada beigās, aptuveni lasīšanas plāni u.c. sīkumi saistībā ar grāmatām. Darbu uz mājām nenesu, ja vajag atcerēties kādu tikšanos, tam man kalpo kalendārs telefonā. Arī grāmatas 99,9% gadījumu līdzi nenēsāju, jo man nav jāpavada daudz laika gaidot.

Mani, protams, interesē Spīganas un Inta somu saturi, bet varbūt viņi jau ir atrakstījušies. Atvainojiet, nav vēl sanācis laika izlasīt jaunumus. Tāpēc stafetes kociņu nododu jebkuram, kurš to vēlas 🙂 Noteikumi pavisam vienkārši – nobildē savas somas saturu un uzraksti par to, pēc tam nodod stafeti tālāk.

9 domas par “Parādi savu somu!

 1. Cik es zinu, tad Ints ar Spīganu vēl nav atrādījuši savu somu saturu. 🙂
  Pieļauju, ka Spīganai somā varētu būt arī kādas nestandarta lietas. Piem,, ārzemēs šī projekta ietvaros lielākai daļai dizaineru somā bija apavi, bet dažiem līdzi bija pat tādas lietas kā urbis, peldkostīms, krūzītes, plīša rotaļlietas, tualetes papīra rullis, āmurs utt.
  Latvieši nedaudz praktiskāki. 😀

  Patīk

   • Iespējams. 😀
    Atceros, ka vidusskolas laikos klasesbiedrenes somās nēsāja ne to vien – tualetes papīrs tāda standarta lieta vēl bija . Kad viņas devās pirkt jaunu somu, ņēma līdzi vīna pudeli – ja somā nelīda pudele, tad soma nebija domāta viņām. Un glāzes arī daudzas līdzi somā nēsāja, jo dāmas taču nedzer no kakliņa.
    Vispār pieļauju, ka varbūt arī latvieši ir kautrīgi – vienkārši nerāda dīvainās lietas, kas ikdienā ir ieliktas somā?! 🙂

    Patīk

 2. Atbalsojums: Kas Asmo Somā? | … zivis kraulā nepeld …

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.