Svētdienas ziņas #13

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Saulainā nedēļa 15. – 21.09.2014. pagājusi.

8 domas par “Svētdienas ziņas #13

 1. Edge of Tomorrow ir (ļoti nosacīti) balstīta uz kaut japāņu komiksu “All You Need Is Kill”, un ir viena no divām šī gada labākajām izklaides filmām. Otra ir Guardians of Galaxy.

  Patīk

 2. Paldies Tev par lielisku nedēļas iesākumu 🙂 Atkal jau uzzināju jaunas lietas – piemēram, to, ka par Kundziņsalu ir grāmata. Noteikti gaidīšu Tavas atsauksmes 🙂 Man par to vietu skaistas bērnības atmiņas – par ciemošanos tur un zivju kūpināšanas lietām tālajos Padomju laikos. Nesen gan īrietes blogā lasīju, kā viņa tur ar puisi, kurš par Rīgas kvartāliem raksta, pabijusi un vēlējusies ļoti ātri tikt prom, jo esot liela bēdu leja un nekā ievērības cienīga, bet nu jā… viņiem nav bērnības atmiņu 😉 Jauku nedēļu vēlot, ar sviecieniem Signe

  Patīk

 3. Paldies par svētdienas (manā gadījumā pirmdienas rīta) ziņām! Arī man Kundziņsala ir sveša, bet šādi savu dzimto stūrīšu apraksti man ļoti iet pie sirds. Nez, vai šī grāmata ir pieejama arī digitāli?Es arī pagājušo nedēļu papildināju savu grāmatu plauktu – tagad makā caurums, bet sirdī prieciņš! Lai jauka nedēļa!

  P.S. Skatos, ka Goodreads esi Džekilu un Haidu atķeksējusi kā jau izlasītu. Gaidīšu recenziju. Lasīju ļoit sen, un man šķiet, ka man patika…
  Ilze

  Patīk

 4. Cik forši, ka esi tikusi pie sava Truša!
  Es tagad cenšos nomedīt dažas lasītas grāmatas, kurām noteikti jābūt manā grāmatu plauktā. Labi, ka ir ibook.lv.
  Vai Sinuhe ir tavā grāmatplauktā? Ļoti gribu sev, bet pašlaik izskatās, ka neiespējami dabūt.

  Patīk

  • Viss tikai pateicoties Tev, jo man bija savādāks priekšstats par saturu, kad grāmata iznāca un daudzi jūsmoja.
   Nē, Sinuhe man nav. Ņēmu no bibliotēkas. Ibook sameklē Ilpe, no viņas ņēmu Zilo pili un viņa teica, ka varot dabūt arī to, kas viņai jau nav pārdošanā.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.