Svētdienas ziņas #15

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Saspringtā vēlēšanu nedēļa 29.09. – 05.10.2014. beidzot pagājusi.

4 domas par “Svētdienas ziņas #15

 1. Merci 🙂 Viedi vārdi par vēlēšanām! Lai sadzird tautas kalpi! Un prieks par Taviem jaunieguvumiem – pat video jūtams, cik ļoti aizrautīga grāmata! Tā sajūta, kad nevar vien sagaidīt, kad atkal varēs lasīt – tā man šķiet viens no labākajiem labas literatūras rādītājiem (pat ja ir runa par tīru trilleri – arī tāds ir jāmāk uzrakstīt). Man tā ir šobrīd ar “The Corrections” – 600 lapas – vēl kādas 150 palikušas 🙂 Lai burvīga nedēļa ar sauli un košās krāsās!

  Patīk

  • Paldies 🙂 Saule gan vismaz šodien nav, bet krāsas vēl košas.
   Man arī šķiet, ka tā sajūta ir vai tai būtu jābūt labas (ne obligāti literāri augstvērtīgas) literatūras rādītājam. Vai tā ir laba literatūra, ja to slavē visi literatūrzinātnieki, bet lasītājs aizmieg jau desmitajā lpp?

   Patīk

    • Neapšaubāmi, ka “laba literatūra” sajūtu līmenī ir relatīvs jēdziens un var nozīmēt daudz ko un katram savu. Kādam noteikti labs šķiet tas, pie kā es aizmiegu 🙂 Un otrādi. Reizēm domāju, ka cien. lit. zin. arī lasa visu to pašu ko parastie mirstīgie, tikai neatzīstas, jo tas kaitētu viņu augsti intelektuālajam tēlam.

     Publicējis 1 person

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.