Svētdienas ziņas #19

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Par 03. – 09.11.2014. – ģimenes saites, vēzis, grāmata grāmatā un mizofonija.

Advertisements

8 thoughts on “Svētdienas ziņas #19

 1. Gribēju teikt, ka neko neplānoju, bet tā tomēr nav tiesa, plānoju aizņemties gramatikas grāmatu, lai aplūkout tuvāk un izdomātu, vai pati gribu tādu nopirkt. Un vēl šis tas ir iesākts, pat latviski, bet visticamāk, ka man būs pašai jāsacer kāds garš gabals svešvalodā. Tātad lasīšu to, ko piegādās feedly.
  (Pop)zinliteratūra noteikti ir interesanta, ja netici man, pavaicā Intam.
  Lai sunītis veseļojas! Un Tev būs smuki roku muskuļi, tas ir, vēl smukāki.

  Like

  • Ja jautās man, tad es apstiprināšu, populārzinātniskā literatūra ir ļoti, ļoti interesanta. Tiesa ne visi spēj rakstīt interesanti.
   Un grāmata par mizofoniju mani ieinteresēja. Mani šausmīgi kaitina citu mutes čāpināšana ēdot, nu tā ka labāk tinos prom, jo pēkšņi sāk ļoti vilkt uz kašķi. Un vissmieklīgākais, ka tu apzinies, ka tā noteikti nav racionāla uzvedība.

   Like

   • Tad Tev varētu būt interesanti izlasīt “Sound-Rage”, lai saprastu vai tā ir vienkārši nepatika pret čāpstināšanu (daži cilvēki tiešām neprot klusām ēst) vai kas nopietnāks.

    Like

 2. Lūdzu, lūdzu uzraksti tādu garāku apskatu par Sound Rage! Nezināju, ka mizofoniju dēvē arī šādi, un būs ļoti interesanti ko vairāk par to uzzināt. Un te es varu Tev droši atzīties, ka esmu viņu rindās. Man šo diagnozi uzstādīja tā garām ejot kāds psihoterapiju studējošais. Sākumā tikai nosmējos par , bet ar laiku esmu sapratusi, ka mizofonija ir ļoti traucējoša, jo nevaru atrasties telpās, kur ir noteiktas skaņas, vai arī pārklājas vairāk par diviem muzikāliem skaņu avotiem – piemēram, tv un radio vienlaicīgi.

  Like

  • Ja tā nespēja uzturēties skaņas avota dzirdamības robežās ir balstīta nevis bailēs (kas būtu fobija, ko var kontrolēt ar prātu), bet dusmās, ko nespēj kontrolēt, tad diagnoze varētu būt pareiza. Man milzīga problēma ir basi, kas nāk cauri sienām un es ļoti labi saprotu, cik Tev varētu būt grūti. Zināšanas sniedz zināma veida atvieglojumu, tāpēc raksts būs.

   Like

 3. Pastāsti gan mums par mizofoniju arī ko vairāk. Izklausās interesanti un domāju, ka raksts varētu būt diezgan populārs. Protams, arī man riebjas dažas skaņas, bet es to norakstu uz savu nīgro raksturu. 🙂
  Un suņuks, lai veseļojas.

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s