Svētdienas ziņas #21

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Tā reize, kad svētdienas ziņas ir piektdienas ziņas. Būs jādomā jauns nosaukums šīm video pļāpām. Ir idejas? Bet vispār video par 24.11. – 07.12.2014.

12 domas par “Svētdienas ziņas #21

 1. Tad pievarēji gan to S. malacis 🙂 Tagad es Latvijā zinu vismaz vēl vienu cilvēku, kas eksperimentālo literatūru ir izlasījis vismaz tikpat daudz kā es.

  Tikai tagad es aizdomājos, ka tā Tēseja kuģa alegorija neattiecas tikai uz pašu kuģi vien, bet arī uz cilvēkiem. Katrā no mums iekšā galvās visu laiku mainās uzskati, motīvi un personība (runā ka cilvēks pēc pieciem gadiem jau ir pavisam citāds, mēs tikai diendienā to nepamanām) un lai ar pēc ģīmja plus mīnus esam tādi kādi bijām aiz fasādes jau ir kaut kas pavisam cits.

  Patīk

  • Zini, es tā arī neizlasīju par Tēseja kuģi. Varbūt tad saprastu savādāk, būs jāizlasa. Bet Tava doma izskaidro Ērika un Dženas saraksti un informācijas druskas par pagātni. Viņi mainās, īpaši Džena, kura ir galīgi apjukusi dzīvē.

   Patīk

 2. Mīlīgs un pazīstams fona troksnis 🙂

  Par ”The Maze Runner” filmu esmu lasījusi sašutuma pilnas atsauksmes no grāmatas faniem. Bet tā kā grāmatu nepazīstu, mani nesakritības īpaši netraucēja, bija interesanti skatīties, ja piever acis uz dažām klišejām. Par tām klavierēm no krūmiem arī piekrītu, man beigas šķita diezgan neloģiskas.

  Patīk

  • Vai ne? Kā tas džeks tur varēja nokļūt, ja nekad nav skrējis pa labirintu un viņam nebija atslēga, lai tiktu iekšā? Tā aina bija totāli nevajadzīga, nu vienīgi, lai novāktu resnīti un izspiestu asaru no kāda skuķīša zālē.

   Patīk

   • Jā, viņš tiešām uzradās no nekurienes – ieliktenis par godu dramatismam. Mani patiesībā arī šokēja tā sižetiskā līnija par to, kādēļ viņi tur vispār tika turēti un, kas viņus sagaidīja ārpusē. Kaut kā līdz galam tas viss nepārliecināja, bet šeit jau droši vien talkā būtu jāņem grāmatas. Šaubīgus sižetus filmas padara vēl šaubīgākus, tā kā man gribētos cerēt, ka arī visiem loģiskas melnajiem caurumiem kaut kur grāmatā ir pa kādam ielāpam.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.