Svētdienas ziņas #25

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Šoreiz laicīgi par 05. – 11.01.2015., ja nu tiešām tā vētra izrādās tik kaitnieciska kā biedē.

5 thoughts on “Svētdienas ziņas #25

 1. Man šķiet, ka tu pret Džeinu esi pārāk skarba. Tā tomēr ir 19. gadsimta pirmā puse, un Brontē nekur nevar likties ne no sava laikmeta, ne audzināšanas. Turklāt ciešanas piedien gotikas žanram.
  Kā es saprotu, tad man nākamnedēļ ir jāsāk lasīt “Vēja ēna”:)

  Like

  • Varbūt pašreiz nav īstais brīdis Brontē lasīšanai, jo citādi man grūti pašai sev izskaidrot savu reakciju. Lai gan esmu tikai kādu 1/3 izlasījusi un beigās izjūtas var būt savādākas. Tikpat labi var būt, ka “Džeina Eira” ir viens no tiem darbiem par kuru saglabājies spēcīgs tēls, kas diemžēl neatbilst manai pašreizējai izpratnei.

   Like

 2. Pēc pailga klusuma – jāsāk ar galveno – laimes vēlējumu – lai mazo prieka mirkļu pilns un radošs šis gads! Pēc Tavas sajūsmas par New Zeeland šovu – noteikti, noteikti iesaku un zinu, ka Tev varētu patikt The Almighty Johnsons. Biju ļoti skeptiska, bet tad tā aizrāvos, ka pāris nedēļas to vien skatījos no tulkošanas brīvajos brīžos – izcils! Lūk, kur paliek mans lasīšanai atvēlamais laiks – bez TV mājās – tomēr daudz skatos. Jauku vakaru, Signe

  Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s