Svētdienas ziņas #30

Svētdienas ziņu logoWow, jau trīsdesmitais Svētdienas ziņu izlaidums.

Ceru, ka esat sagatavojuši tēju vai kafiju un cepumus, jo 16.02. – 22.02.2015. izlasīju 4 grāmatas un man ir, ko teikt.

Pieminēts: Rūta Šepetis “Papīra sapņi”, Rainis “Tālas noskaņas zilā vakarā”, Bill Willingham “Fables”, Reimons Keno “Zazī un metro” un vēl šis tas īsumā.

8 domas par “Svētdienas ziņas #30

  1. Ilustrāciju ziņā man ”Saga” noformējums patika labāk kā ”Fables”. Šajā vispār bija mazliet grūtāk ielasīties, bet pamazām jau pieradu, jo gribējās tomēr zināt, ko vēl no pasakām var dabūt laukā. Man stāsts par fermu arī patika labāk kā pirmais.

    Patīk

  2. Nezinu, man laikam ir klikšķis uz pasakām. Neskatoties uz to, ka bērnībā izlasīju un pārlasīju visas, kurām tiku klāt, mani joprojām interesē izlasīt kādu nestandarta pasakas interpretāciju. Par bilžu smukumu. Tas, manuprāt, ir gaumes jautājums, man komiksi nemaz nelasās daudz ātrāk par parastajām grāmatām, man ļoti patīk pētīt bildes. Sevišķi tās, kut ir pa abām lapām un daudz elementu. Bet tas varbūt tādēļ, ka es patiesi apskaužu tos cilvēkus, kuri māk zīmēt.

    Piekrītu Fables autors patiešām aizraujas ar acīmredzamā konstatāciju. Un tas stāsta dinamikai par labu noteikti nenāk. Es esmu izlasījis tikai vēl otro sērijas grāmatu un esmu nācis pie secinājumiem. Stāsti ar Zeltmatīti ir labi, Stāsti par Zilbārdi un Prince Charming ir nedaudz garlaicīgi. Pasaku interpretācijas ir vislabākās.

    PS. Rainis forever!!!

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.