Marka Lorensa “Muļķu princis” izloze

Mīļie bloga lasītāji, jums ir brīnišķīga iespēja tikt pie aizraujoša fantāzijas romāna ar paša autora autogrāfu. Varbūt, ka veiksme būs jūsu pusē. Viss, kas jādara – jādodas uz bloga Facebook lapu un jāseko norādījumiem. Otra iespēja – sekot norādījumiem zem attēla.

Muļķu princis

Ja kaut kādu iemeslu dēļ neizmantojat Facebook, bet ļoti vēlaties piedalīties izlozē, tad varat to darīt šeit:

1. Raksta komentārā pastāstiet, kā jūs rīkotos briesmu gadījumā – cīnītos kā Snorri, vai bēgtu kā Dzalens?

2. Izlozē piedalās visi, kas spieduši Like vai Share un uzrakstījuši komentāru Facebook, vai arī komentējuši zem šī raksta. Izloze notiks 19.03.2015. Laimīgo publicēšu šeit un Facebook. Lūdzu, komentējot zem raksta, norādiet e-pastu, lai varu ar jums sazināties laimēšanas gadījumā.

4. Laimētājs saņems autora parakstītu un pašrocīgi nosūtītu grāmatas eksemplāru.

Atruna: izlozē piedalās tikai LR iedzīvotāji ar šeit esošu pasta adresi.

Marka Lorensa “Muļķu princis” ir pirmā grāmata aizraujošā fantāzijas sērijā “Sarkanās karalienes karš”, ko tikko latviski izdevusi izdevniecība “Prometejs”. Grāmatas anotācija vēsta:

Sarkanā karaliene ir sieviete gados, taču Sašķeltās impērijas karaļi no viņas baidās kā ne no viena cita. Visu savu valdīšanas laiku viņa ir cīnījusies slepenā karā pret spēkiem, kas varenāki par karaļiem. Viņas dižākais ierocis ir Nerunīgā māsa, kuru redz tikai retais un neapspriež neviens. Viņas mazdēls Džalens Kendets – gļēvulis, krāpnieks un meitu ģēģeris – ir viens no retajiem, kas spēj ieraudzīt Nerunīgo māsu. Būdams desmitais rindā uz troni un apmierināts ar savu mazsvarīgo statusu, princis Džalens izliekas, ka riebīgās vecenes nemaz nav. Līdz brīdim, kad viņš, bēgdams no Nerunīgās māsas nāvējošajām lamatām, burvestības rezultātā sapinas ar Snorri ver Snagasonu, milzīga auguma normaņu kareivi, un pret savu gribu tiek aizvilkts uz ledainajiem ziemeļiem.

Paldies izdevniecībai un autoram par manu pirmo #giveaway.

2 domas par “Marka Lorensa “Muļķu princis” izloze

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.