Starpbrīdis

momenti-jekaterina-karpova-20150512-7

Mīļie! Te tāds neliels klusums iestājies, jo man vienkārši nesanāk uzrakstīt par izlasīto. Taisos no dienas dienā un nekas nesanāk. Bet viss ir kārtībā un varbūt jau rīt publicēšu kādu atsauksmi. Šodien uzrakstīju mazliet par braucienu uz Sietiņiezi. Šī vēlme – doties dabā – šovasar ir pārņēmusi visu manu būtību. Tāpēc pārāk nebrīnieties, ja līdz ziemai te ik pa brīdim iestājas īsāks vai ilgāks klusuma brīdis. Viss aktuālais ir manā tviterkontā un instagramā.

Kurp jūs dodaties dabā, kad nelasiet grāmatas?

Attēls no momenti.lv, autore Jekaterina Karpova

Advertisements

7 thoughts on “Starpbrīdis

 1. Man līdzīga problēma – daba, darbs (un sākumā vel vajadzēja Dievs) samazina apgriezienus interneta vidē, jo vasarā tomēr gribas visu veidu ogas un tējas salasīt, kā arī sēnēs aiziet un lauku darbus apdarīt. Bet mierinu sevi ar domu, ka rudenī un ziemā paspēšu iekavēto.
  Lietainās dienās, tādā kā šī, ļoti izjūtu to, ka blogeri raksta mazāk un tā vien gribas ko vairāk palasīt tieši no grāmatu atsauksmēm.

  Like

   • Īstais laiks sākt ogot un sēņot – mellenes vēl ilgi būs, kā arī izskatās, ka aveņu šogad būs traki daudz. (Pirmās jau aizvakar sanāca nogaršot.)

    Like

 2. Man vasarā lielākoties gribas staigāt, fotografēt un saelpoties svaiguma tā, lai pietiktu arī nākamajām sezonām. Domāju, ka daudziem datoru brīvdienās īpaši negribas redzēt, tāpēc arī saprotams, ka blogosfērā tāds miers iestājies. Vispār jau paradoksāli sanāk – it kā būtu vairāk laika, lai rakstītu, bet mazāka gribēšana…

  Like

  • Esmu jau tā nostaigājusies, nobraukājusies un saelpojusies, ka svētdien biju laimīga vienkārši sēdēt uz balkona un visu dienu lasīt 🙂 Bet skaidrs, ka vasara jātver ar pilnu plaušu katru mīļu brīdi, jo tas “četru sienu” periods mums ir pārāk garš.

   Like

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s