Svētdienas ziņas #8

Svētdienas ziņu logo

Svētdienas ziņas ir mana versija par Caffeinated Book Reviewer radīto Sunday Post. Turpmāk svētdienās vai pirmdienu rītos, iespējams regulāri, bet varbūt arī nē (jo es to negribu pārvērst pienākumā), jūs sasniegs pļāpas par pagājušo nedēļu, ko taisos lasīt un varbūt kādi grāmatu jaunumi.

Nedēļa 04. – 10.08.2014. Piezīme sev- kamera jāliek tālāk, lai fokuss tā nemokās. Un laikam mans telefons sāk niķoties ar ierakstīšanu….

3 domas par “Svētdienas ziņas #8

  1. Paldies par kārtējo lielisko rīta kafijas pauzi Tavā kompānijā 🙂 Un arī par pusslodzes ieteikumu – īstas telepātijas spējas Tev, jo tieši šobrīd aktīvi meklēju darbu 😉 Un vēl īsa piebilde – Transcendance – man ļoti, ļoti patika – gan sižets un tas, kā samērā aktuālā AI tēma tika pavērsta, gan Johnny Depp tēlojums (jā, ir negaidīta loma, bet viņš lielisks kā vienmēr). Vienīgais mīnuss es īsti nespēju novērtēt Rebecca Hall kaut kas man viņas tēlojumā (arī citās filmās) mazliet kaitina – jocīgi, ka nespēju pat noformulēt, kas tieši, bet laikam jau vienkārši ir tādi aktieri un aktrises, kas nesaista kā personības un līdz ar to arī nevaru objektīvi viņu veikumu novērtēt. Jauku nedēļu vēlot, Signe

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.