Blogam – 13

sparkler-918836_1920

Man patīk skaitlis 13, man šķiet, ka tas ir tāds mazliet noslēpumains un iespēju pilns. Tomēr es nesaprotu, kur šis gads kopš pagājušā novembra paskrēja un klāt jau bloga 13. jubileja.

Esmu paspējusi tik maz un tomēr tik daudz. Maz tādā ziņā, ka šeit manas pārdomas varējāt lasīt gaužām maz un par mākslu vēl neesmu uzrakstījusi vispār. Savā ziņā man arī šeit, grāmatplauktā, negribas ar citām tēmām jums pārāk uzbāzties. Daudz, jo beidzot īstenoju to, uz ko ilgu laiku nevarēju saņemties – sāku tirgot savu spēju zīmēt un gleznot. Domāju, ka daudzi no jums to jau zina, bet tiem, kuri nav informēti, varu pastāstīt, ka no augusta sāku pieņemt pasūtījumus ilustrācijām un gleznām un septembra sākumā atvēru Etsy veikalu, kur tirgoju apsveikumu kartītes, pastkartes, plakātus, grāmatzīmes un gan jau vēl kaut ko sadomāšu. Ja vēlaties apskatīt, tad droši spiediet uz letitbloomart.com un nokļūsiet manā veikalā.

Kādreiz es par šo avantūru uzrakstīšu vairāk, bet vēl drusku par grāmatām gribu pateikt. Es lasu, tiešām. Vienkārši tas notiek daudz lēnākā tempā un attiecīgi vēl lēnākā tempā atsauksmes nonāk blogā. Pašlaik lasu Aberkrombija “Pats asmens” (iznāks decembra sākumā), Fridžeri “Sievietes mākslinieces” (apbrīnojamas sievietes) un iesākta ir skaistum skaista grāmata par ziediem mākslā. Tā ir vairāk iedvesmai un acu priekam.

Paldies, ka ienākat šeit un lasāt manis rakstīto. Ļoti par to priecājos!

8 domas par “Blogam – 13

 1. Wow! 13 nudien ir tāds spēcīgs numurs un sava biznesa uzsākšana tāpat. Vēlāk būs viegli atcerēties- sāku, kad man bija 13 :). Kā tad nu tagad jāvēl: “ne spalvu, ne pūku, ne asaku!” vai “ne zīmuļu, ne otiņu!”?

  Patīk

 2. Skaists cipars. 🙂 Apsveicu dzimšanas dienā!
  Un novēlu par rakstīšanu arī nepiemirst. Noteikti būtu interesanti palasīt Tavus piedzīvojumus un ieteikumus mazo biznesu uzsākot.

  Patīk

  • Paldies! 🙂 Nē, nē, par rakstīšanu neaizmirstu, vienkārši visu laiku kaut kas svarīgāks un steidzamāks uzrodas. Nezinu, vai man ir daudz ko teikt par mazo biznesu, jo man ir pavisam mazs bizness.

   Patīk

  • Paldies! Ak, nu nepamēģinātu, neuzzinātu, vai kaut kas var sanākt. Protams, man liels prieks, ka sanāk, lai gan tas ir arī liels darbs laikā, kad varētu gulēt dīvānā un lasīt. Tomēr šī darbošanās man sniedz necerētu gandarījumu un jaunu mērķi dzīvē.

   Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.